



WL004
Adjustable Cree 1*3W LED Reading light include led driver
| Model | WL004 |
| Power | 3W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ75*30mm |
| CCT | 2700/3000/4000K |
| Flux | 85lm/w |
| CRI | >95 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 30° |
| IP rating | IP20 |







Adjustable Cree 1*3W LED Reading light include led driver
| Model | WL004 |
| Power | 3W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ75*30mm |
| CCT | 2700/3000/4000K |
| Flux | 85lm/w |
| CRI | >95 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 30° |
| IP rating | IP20 |
Reviews
There are no reviews yet.