






CL001
Fixed Bridgelux 1*10W COB LED Ceiling light Include LED driver
| Model | CL001 |
| Power | 7/10/12W |
| Led chip brand | Bridgelux |
| Size | Φ80*110MM |
| CCT | 3000/3500/4000/6000K |
| Flux | 90lm/w |
| CRI | >95 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 24/36/60° |
| IP rating | IP20 |













Fixed Bridgelux 1*10W COB LED Ceiling light Include LED driver
| Model | CL001 |
| Power | 7/10/12W |
| Led chip brand | Bridgelux |
| Size | Φ80*110MM |
| CCT | 3000/3500/4000/6000K |
| Flux | 90lm/w |
| CRI | >95 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 24/36/60° |
| IP rating | IP20 |
Reviews
There are no reviews yet.