



CL004
Fixed Osram 1*7W COB LED ceiling light include led driver
| Model | CL004(1-4 heads) |
| Power | 7/10/12w |
| Led chip brand | Osram |
| Size | 117*117*55mm |
| CCT | 3000/4000/6000K |
| Flux | 90lm/w |
| CRI | >95 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 24/36° |
| IP rating | IP20 |







Fixed Osram 1*7W COB LED ceiling light include led driver
| Model | CL004(1-4 heads) |
| Power | 7/10/12w |
| Led chip brand | Osram |
| Size | 117*117*55mm |
| CCT | 3000/4000/6000K |
| Flux | 90lm/w |
| CRI | >95 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 24/36° |
| IP rating | IP20 |
Reviews
There are no reviews yet.