




CL007
Adjustable Cree1*3/5W COB LED ceiling light include led driver
| Model | CL007 |
| Power | 3/5W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ30*200mm |
| CCT | 3000/3500/4000K |
| Flux | 85lm/w |
| CRI | >90 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 15° |
| IP rating | IP20 |









Adjustable Cree1*3/5W COB LED ceiling light include led driver
| Model | CL007 |
| Power | 3/5W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ30*200mm |
| CCT | 3000/3500/4000K |
| Flux | 85lm/w |
| CRI | >90 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 15° |
| IP rating | IP20 |
Reviews
There are no reviews yet.