





DL024
Fixed 1*1/3W LED Mini downlight exclude led driver
| Model | DL024 |
| Power | 1/3W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ42*53mm |
| CCT | 3000/4000/6000K |
| Flux | 80lm/w |
| CRI | >90 |
| Cutout | Φ35mm |
| Beam angle | 15/24/36/60° |
| IP rating | IP20 |











Fixed 1*1/3W LED Mini downlight exclude led driver
| Model | DL024 |
| Power | 1/3W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ42*53mm |
| CCT | 3000/4000/6000K |
| Flux | 80lm/w |
| CRI | >90 |
| Cutout | Φ35mm |
| Beam angle | 15/24/36/60° |
| IP rating | IP20 |
Reviews
There are no reviews yet.