





DL029
Adjustable Cree 1*5/7W COB LED Downlight exclude led driver
| Model | DL029 |
| Power | 5/7W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ33*300mm |
| CCT | 3000/3500/4000K |
| Flux | 110lm/w |
| CRI | >95 |
| Cutout | Φ75mm |
| Beam angle | 15-60° |
| IP rating | IP20 |











Adjustable Cree 1*5/7W COB LED Downlight exclude led driver
| Model | DL029 |
| Power | 5/7W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ33*300mm |
| CCT | 3000/3500/4000K |
| Flux | 110lm/w |
| CRI | >95 |
| Cutout | Φ75mm |
| Beam angle | 15-60° |
| IP rating | IP20 |
Reviews
There are no reviews yet.