







SL012
Fixed Osram 1*3W LED Step light exclude led driver
| Model | SL012 |
| Power | 3W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ60*65mm |
| CCT | 3000/4000/6000K |
| Flux | 80lm/w |
| CRI | >92 |
| Cutout | Φ50mm |
| Beam angle | / |
| IP rating | IP20/IP65 |















Fixed Osram 1*3W LED Step light exclude led driver
| Model | SL012 |
| Power | 3W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ60*65mm |
| CCT | 3000/4000/6000K |
| Flux | 80lm/w |
| CRI | >92 |
| Cutout | Φ50mm |
| Beam angle | / |
| IP rating | IP20/IP65 |
Reviews
There are no reviews yet.