





UL001
Fixed Bridgelux 1*5W COB LED Underground light exclude led driver
| Model | UL001 |
| Power | 5W |
| Led chip brand | Bridgelux |
| Size | Φ60*45mm |
| CCT | 3000/3500/4000K |
| Flux | 80lm/w |
| CRI | >97 |
| Cutout | Φ50mm |
| Beam angle | 15/24/36° |
| IP rating | IP67 |











Fixed Bridgelux 1*5W COB LED Underground light exclude led driver
| Model | UL001 |
| Power | 5W |
| Led chip brand | Bridgelux |
| Size | Φ60*45mm |
| CCT | 3000/3500/4000K |
| Flux | 80lm/w |
| CRI | >97 |
| Cutout | Φ50mm |
| Beam angle | 15/24/36° |
| IP rating | IP67 |
Reviews
There are no reviews yet.