






WL001
Adjustable Cree 1*3W COB LED wall light include led driver
| Model | WL001 |
| Power | 3W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ30*110mm |
| CCT | 3000/4000/5000K |
| Flux | 90lm/w |
| CRI | >95 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 36° |
| IP rating | IP20 |













Adjustable Cree 1*3W COB LED wall light include led driver
| Model | WL001 |
| Power | 3W |
| Led chip brand | CREE |
| Size | Φ30*110mm |
| CCT | 3000/4000/5000K |
| Flux | 90lm/w |
| CRI | >95 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 36° |
| IP rating | IP20 |
Reviews
There are no reviews yet.