




CL005
Fixed Osram 1*12W COB LED ceiling light include led driver
| Model | CL005 |
| Power | 12/15/20W |
| Led chip brand | Osram |
| Size | Φ80*150mm |
| CCT | 3000/4000K |
| Flux | 85lm/w |
| CRI | >90 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 20° |
| IP rating | IP20 |









Fixed Osram 1*12W COB LED ceiling light include led driver
| Model | CL005 |
| Power | 12/15/20W |
| Led chip brand | Osram |
| Size | Φ80*150mm |
| CCT | 3000/4000K |
| Flux | 85lm/w |
| CRI | >90 |
| Cutout | / |
| Beam angle | 20° |
| IP rating | IP20 |
Reviews
There are no reviews yet.